Nemzetközi kupainduló az MVFC a futsalosoknál

2020. július. 15., 14:55   |

Nemzetközi kupainduló az MVFC a futsalosoknál

Az MLSZ elnöksége a 2020-2021-es UEFA Futsal BL-sorozatra az MVFC Berettyóújfalu sportszervezetet nevezi. Mivel az idei szezon a koronavírus-járvány miatt félbeszakadt, a bajnokságot nem fejezték be a csapatok. A Berettyóújfalu csapata volt a bajnok a 2019-ben, és ők vezették az idén félbeszakított bajnokságot is.

A testület tagjai az esetleges feltöltésekről szóló döntések vizsgálatakor aláhúzták a jelentőségét annak, hogy a női NB II következő idényére rekordlétszámú csapat adta be nevezését. Amennyiben a növekedés folytatódik, a jövőben elképzelhető a bajnoki rendszer bővítése is.

Az NB I-es bizottság döntése értelmében az elnökség ülésein az OTP Bank liga csapatait Haraszti Zsolt, a Paksi FC ügyvezetője képviseli a jövőben.