Válogatottak találkoznak a Magyar Labdarúgás Napján

2019. november. 21., 11:27   |

Válogatottak találkoznak a Magyar Labdarúgás Napján

A magyar labdarúgó Aranycsapat 1953. november 25-én a londoni Wembley stadionban 6:3 arányban legyőzte a hazai pályán akkor már 90 éve veretlen angol válogatottat. A sporttörténeti győzelem emlékére a Magyar Labdarúgó Szövetség 1993-ban november 25-ét a Magyar Labdarúgás Napjává nyilvánította.

Immár több éves hagyomány, hogy a londoni siker évfordulóján, a korábbi válogatott játékosok és szövetségi kapitányok közösen emlékeznek vissza az elmúlt esztendő eseményire. Ez alkalommal a Magyar Labdarúgó Szövetség idén is meghívott minden egykori játékost és edzőt a budapesti Aréna Hotelbe, november 22-ére. A program délben kezdődik, a résztvevőket Berzi Sándor alelnök köszönti, ezt követően a vendégeket zenés műsor szórakoztatja majd, és a közös ebéd elfogyasztása közben folytatódhat a régi idők felidézése.

A szövetség szeretettel várja korábbi válogatott játékosait és szövetségi kapitányait is.

Az esemény nem sajtó nyilvános!