Stratégiai megállapodást kötött az Országos Mentőszolgálat és a Magyar Labdarúgó Szövetség

2018. szeptember. 12., 13:51   |

A megállapodás célja, hogy az NB I-es és NB II-es, valamint a Magyar Kupa mérkőzéseit a legnagyobb tapasztalattal és háttérkapacitással rendelkező Országos Mentőszolgálat biztosítsa annak érdekében, hogy sérülés, vagy rosszullét esetén a játékosok és a nézők is azonnal, a legmagasabb szintű életmentő ellátásban részesülhessenek.

A sportszövetség és a mentőszolgálat abban is megállapodott, hogy közösen kezdik meg a felkészülést a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság magyarországi mérkőzéseinek biztonságos lebonyolítása érdekében.