Sisa Tibor az UEFA technikai instruktora lett

2019. május. 11., 16:24   |

Sisa Tibor az UEFA technikai instruktora lett

Sisa Tibor az edzőképzést végzők oktatásában fog tevékenykedni az európai szövetség kötelékében.

Technikai instruktorai közé választotta Sisa Tibort az UEFA. Az európai szövetség hároméves (2019-2021) időtartamra nevezte ki a szakembert, akinek elsősorban az edzőképző szakemberek oktatása, előadások tartása és ellenőrzés lesz a feladata.

Az MLSZ edzőképzési igazgatóhelyettese az mlsz.hu-nak úgy fogalmazott: arra törekszik, hogy kinevezésével járó új tapasztalataiból a magyar labdarúgás is profitáljon:

A magyar futball újra felkerült a labdarúgás térképére, ezt az előrelépést az UEFA is értékeli, többek közt ezzel a megtisztelő kinevezéssel. Szeretném a munka során megszerzett tudásommal a hazai szakemberek fejlődését is segíteni – nyilatkozta a szakember.