MKSZ-MLSZ: pályaépítési együttműködés

2018. június. 19., 10:42   |

MKSZ-MLSZ: pályaépítési együttműködés

Együttműködési megállapodást írt alá a Magyar Kézilabda Szövetség és a Magyar Labdarúgó Szövetség, amelynek értelmében a jövőben a szakszövetségek összehangolják létesítményfejlesztési programjaikat.

A közös projekt célja, hogy a fejlesztési tervekben szereplő csarnokok egyaránt alkalmasak legyenek teremkézilabdára, illetve futsalra, a kültéri pályaépítési program keretében grundfocira és szabadidős kézilabdázásra, a strandpálya építés keretében pedig strandkézilabdára és strandlabdarúgásra.

A megállapodás értelmében a jövőben összhangba kerülnek az MKSZ és az MLSZ infrastrukturális értékelési elvei, és a szakszövetségek közösen határozzák meg a sportszakmai előírásokat a létesítmény-fejlesztés terén a nemzetközi mérkőzések és versenyek megrendezésére alkalmas csarnokok és pályák kapcsán.

Ma 65 éves Kereki Zoltán

2018-07-13 09:42:34