Megújult az MLSZ adatbankja

2016. október. 29., 14:38   |

Megújult az MLSZ adatbankja

A következő napokban párhuzamosan fut a régi és a megújult adatbank, várjuk felhasználóink véleményét.

Újabb fejlesztés elérhető az MLSZ honlapján, illetve az önálló URL-en is elérhető adatbank.mlsz.hu oldalon: a szövetség adatbankja megújult formában kezdte meg működését. A fejlesztést megelőzően egy felmérés keretében kikértük a felhasználók véleményét a régi adatbankról, és a visszajelzéseket figyelembe véve készült el a megújult felület.

Az adatbank egységesen, kibővített tartalommal, strukturáltabb felületen informál az MLSZ által szervezett összes bajnokságról és kupáról, az NB I-től kezdve a legalacsonyabb osztályokig, a felnőtt futballtól az utánpótlás-bajnokságokig, beleértve a női labdarúgást és a futsalt is. A bajnokságokhoz többféle tabella tartozik, lehetőség nyílik csapatokra, játékosokra szűrve keresni az adatbázisban.

A jelenlegi hétvége az új felület teszthétvégéje, arra biztatunk minden felhasználót, hogy próbálja ki a megújult adatbankot, és kérdőívünket kitöltve adjon visszajelzést a tapasztalatairól, segítve a későbbi fejlesztéseket.