Klubdélutánt tartottak a korábbi válogatott játékosok

2016. március. 08., 11:00   |

Klubdélutánt tartottak a korábbi válogatott játékosok

A magyar válogatott korábbi labdarúgóinak immár hagyományos találkozóján Gundel Takács Gábor volt a meghívott vendég.

A válogatottak klubjának tagjai hétfői találkozójuk elején néma főhajtással emlékeztek a közelmúltban elhunyt Rudas Ferencre, és Kuharszki Bélára. Ezt követően jóval vidámabbra váltott a hangulat, a meghívott vendég, a népszerű televíziós riporter, Gundel Takács Gábor mesélt pályafutásáról, a labdarúgáshoz fűződő viszonyáról, illetve beavatta a televíziózás kulisszatitkaiba az egybegyűlteket.

A klubtagok két korábbi kiválóságot köszöntöttek kerek születésnapjukon, a 75 éves Ihász Kálmánt, valamint a 60. születésnapját a napokban ünneplő Kiss Lászlót. Mindkettőjükről levetítettek egy-egy videót, amelyek láttán özönlöttek az elismerések, vicces megjegyzések a "kollégáktól". Gundel Takács Gábor is készült egy videóösszeállítással, amely legemlékezetesebb futballmeccseinek egy-egy jeleneteit tartalmazta, a riporter helyszíni kommentálása mellett. A találkozó a szokásoknak megfelelően jó hangulatú beszélgetéssel zárult.