Gyászszünettel kezdődnek a hétvégi bajnokik

2016-11-30 16:31:20   |   nyomtatás

Gyászszünettel kezdődnek a hétvégi bajnokik

November 29-én, kedden tragikus esemény rázta meg a világ labdarúgását: a brazil élvonalbeli Chapecoense csapatát szállító, Bolíviából induló és Kolumbiába tartó utasszállító repülőgép, fedélzetén 77 személlyel lezuhant. A tragédiának 71 halálos áldozata van, a Copa Sudamericana döntőjére utazó brazil labdarúgócsapat 19 játékosa és 17 stábtagja veszítette életét a szerencsétlenségben.

A Magyar Labdarúgó Szövetség, a hazai klubok, játékosok és szurkolók a hétvégi hivatalos mérkőzések előtt egyperces néma főhajtással fejezik ki gyászukat, valamint együttérzésüket a tömegszerencsétlenség áldozatainak családjai, hozzátartozói felé.

Csányi Sándor, az MLSZ elnöke a napokban személyesen is kifejezte részvétét a brazil szövetség elnökének, Marco Polo Del Nerónak.

Elhunyt Lázár Bence

2018-02-22 14:27:50