Futballtörténeti vetélkedőn emlékeztek Fülöp Mártonra

2022. november. 16., 20:01   |

Futballtörténeti vetélkedőn emlékeztek Fülöp Mártonra

Kedden a Kőbányai Kulturális Központban futballtörténeti vetélkedővel a 2015 novemberében elhunyt Fülöp Mártonra emlékeztek.

Az eseményt mások mellett az MLSZ alelnöke, Berzi Sándor nyitotta meg, a szövetség képviseletében részt vett még a vetélkedőn Sipos Jenő szóvivő, Nyilasi Tibor elnökségi tag, valamint Gellei Imre korábbi szövetségi kapitány is.

A Fülöp Márton Alapítvány támogatásával szervezett futballtörténeti vetélkedő kérdései összekapcsolták a múltat és a jelent, a kérdések elsősorban a világbajnokságok történetével foglalkoztak.

A zsűriben helyet kapott Dénes Tamás sporttörténész és a korábbi 56-szoros válogatott támadó, Kovács Kálmán is.

Az esemény végén a díjazottak az MLSZ ajándékait vették át, illetve minden résztvevő meghívást kapott a vasárnapi, görögök elleni A-válogatott mérkőzésre.