Együttérzését fejezi ki az MLSZ

2017. január. 22., 21:07   |

Együttérzését fejezi ki az MLSZ

Szörnyű tragédia rázta meg szombaton az egész országot: péntek éjjel az olaszországi Verona közelében balesetet szenvedett egy magyar fiatalokat szállító busz, tizenhatan meghaltak, huszonhatan megsérültek. A buszon a budapesti Szinyei Merse Pál Gimnázium tanulói, volt diákok, tanárok és egyikük családja utazott.

A Magyar Labdarúgó Szövetség a teljes magyar labdarúgó-társadalom nevében részvétét fejezi ki a családtagok felé, és osztozik az áldozatok szeretteinek gyászában.

A tragédia áldozatai között labdarúgók is voltak, a Dunakeszi Kinizsi fiatal futsaljátékosa, Simonffy Botond is életét vesztette a balesetben. A Dunakeszi Kinizsi hivatalos honlapján emlékezik meg Simonffy Botondról.

Egy másik fiatal labdarúgó, Márton Márk, a BVSC-Zugló tehetséges játékosa is a tragédia áldozata lett.