Születésnapos válogatottakat köszöntött az MLSZ

2020. szeptember. 28., 10:53   |

Születésnapos válogatottakat köszöntött az MLSZ

Az MLSZ székházában gyűltek össze a közelmúltban kerek születésnapot ünneplő korábbi válogatott játékosok.

A koronavírus-járvány miatt az elmúlt hónapokban nem volt lehetőség arra, hogy a szövetség felköszöntse a kerek születésnapot ünneplő egykori kiváló játékosokat.

Az MLSZ a mai napon pótolta elmaradásait, a 70 éves Kiss Lászlóné, a 75 éves Juhász István, a 70 éves Gellei Imre, a 60 éves Róth Antal, Sallai Sándor, Kardos József és Disztl Péter, az 50 éves Pisont István az MLSZ főtitkárától, Vági Mártontól vette át a szövetség ajándékait egy kisebb ünnepség keretében.

A 80 éves Komora Imre, a 75 éves Noskó Ernő és a 70 éves Pintér Sándor is hivatalos volt a köszöntésre, ők különböző okok miatt nem tudtak személyesen részt venni az ünnepségen.