Nem az MLSZ hibázott a Veszprém-ügyben

2018. május. 10., 17:22   |

Nem az MLSZ hibázott a Veszprém-ügyben

Az NB III Nyugati csoportjában szereplő Veszprémben április 4-én, a Videoton II elleni idegenbeli bajnoki mérkőzésen (4–1) pályára lépett Prágai Juraj is, akinek március 4-én, a korábban elhalasztott mérkőzés eredeti időpontjában, nem volt érvényes játékengedélye.

A Magyar Labdarúgó Szövetség apparátusa ebben az évben mintegy 90 ezer mérkőzést bonyolít és ezen időszak során 80 ezer játékos átigazolását adminisztrálta.

E magas szám mellett előfordulhat pontatlanság, amelyet a szövetség készséggel elismerne és kijavítana, a hivatkozott esettel kapcsolatban azonban a szövetség egyetlen munkatársa sem mulasztott.

A hibát a veszprémi egyesület követte el, amely nem körültekintően, és az előttük is ismert szabályok szerint járt el a szlovákiai játékos átigazolása ügyében.