Focis karácsony

2020. december. 23., 18:00   |

Focis karácsony

Válogatott játékosaink idén karácsony előtt a Menedékház Alapítvány átmeneti otthonában lakó gyermekeket lepte meg néhány labdarúgással kapcsolatos ajándékkal és közös focival.

A Menedékház Alapítvány családoknak biztosít átmeneti otthont Budapest XI. kerületében, Vágó Fanni, Cseri Tamás és Nikolics Nemanja itt tett látogatást két nappal karácsony előtt.

A válogatott játékosok mezekkel, edzőpólókkal, labdákkal lepték meg a gyerekeket, aki az elején nagyon megilletődöttek voltak, a közös focizás azonban feloldotta a gátlásokat, ráadásul Vágó Fanni nem egyedüli lányként vett részt a rögtönzött mérkőzésen.

Az MLSZ TV videójában a döntetlen eredményt hozó összecsapás legjobb pillanatai is helyt kaptak.