Elhunyt Fitos József

2022. december. 24., 12:52   |

Elhunyt Fitos József

Pénteken, 63 éves korában elhunyt Fitos József a Zalaegerszeg, a Haladás és a Honvéd korábbi válogatott labdarúgója.

A Honvéddal - melynek 1985-től volt játékosa - a nyolcvanas évek második felében háromszor lett bajnok, egyszer pedig kupadöntőt játszhatott. A nagy munkabírású középpályás a válogatottban 1985 és 1989 között 12 alkalommal szerepelt. A kispesti időszak után Görögországban légióskodott Panathinaikosz, és Panioniosz csapataiban, ezt követően rövid ideig az Újpestben, illetve alsóbb osztályban futballozott. Edzőként három mérkőzésen irányította a Honvédot az NB I-ben, majd dolgozott Ózdon is. 2008-tól saját szentendrei egyesületében, a Sze - FI LSE- ben dolgozott. Fitos József közel egy évig küzdött súlyos betegségével, pénteken családja szerető körében távozott. Nyugodjék békében!