Azerbajdzsán-Magyarország: Szurkolói információk

2019. június. 04., 14:59   |

Azerbajdzsán-Magyarország: Szurkolói információk

A szombati Eb-selejtezőre vásárolt utalványokat a mérkőzés helyszínén lehet átváltani hivatalos meccsjegyre.

Férfi A-válogatottunk június 8-án, magyar idő szerint 18.00 órakor Bakuban, a Bakcell Arénában lép pályára Európa-bajnoki selejtezőn, a házigazda azeri válogatott ellen.

Az utalványok beváltására személyazonosság igazolását követően nyílik lehetőség az azeri fővárosban a mérkőzés napján 14.00 órától meccskezdésig a Bakcell Aréna főbejáratánál található jegyértékesítő bódéban.

Felhívjuk a figyelmet, hogy a szervezők nem tudtak értékmegőrzőt biztosítani a szurkolóknak, ezért a stadionba be nem vihető tárgyak elhelyezéséről mindenkinek magának kell gondoskodnia.

A Külügyminisztérium tanácsai a Bakuba utazóknak:

Amennyiben konzuli intézkedés szükséges a korábbi közleményektől eltérően az alábbi számokat tudják hívni a szurkolók:

Tel: +3680368036
WhatsApp: +36303636111
Viber: +36303636555

Arra kérjük a szurkolókat, hogy tanulmányozzák át a Bakcell Aréna pályarendszabályát, és az abban foglalt korlátozásokat mindenképpen tartsák be. Korlátozzák például a stadionba bevihető csomagok méretét, és bizonyos tárgyakat sem engednek be a létesítménybe.

Nézők számára tiltott vagy korlátozás alá eső tárgyak listája

A magyar szurkolók számára a 2B szektor sarkát jelölték ki a szervezők.

Letölthető dokumentumok