A 80 éves dr. Szilágyi Györgyöt köszöntötte az MLSZ

2022. április. 25., 13:40   |

A 80 éves dr. Szilágyi Györgyöt köszöntötte az MLSZ

Dr. Szilágyi Györgyöt köszöntötték az MLSZ székházában 80. születésnapja alkalmából.

A kitűnő orvos tudományos és oktatói munkája mellett évtizedek óta szolgálja a magyar labdarúgást. Tizenhét évig a Ferencvárosnál, hat évig a BVSC-nél és tizennégy évig az MTK-nál dolgozott csapatorvosként. E közben évtizedekig szolgált a magyar válogatott mellett, 1989 óta segíti a szövetség munkáját. Csapatorvosként a válogatott mellett Egervári Sándor, Jenei Imre, Puskás Ferenc és Mészöly Kálmán stábjának is tagja volt.

A 80 éves szakember jelenleg is aktív, a Budafok munkáját segíti. A szövetségi köszöntésen részt vett Berzi Sándor alelnök, Vági Márton főtitkár, Nyilasi Tibor elnökségi tag, Sipos Jenő szóvivő, Gellei Imre és Egervári Sándor korábbi szövetségi kapitány is.